MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Svanstol 6182283
nr 618 2283
Svanstol
1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 januari 2010
kl 18:35:32
500 kr
300 kr
500 kr
700 kr
800 kr
800 kr
850 kr
1.000 kr
1.000 kr